Renginys ,,STEAM – čia ir dabar“

2016 m. balandžio 18 dieną Vilniaus Liepkalnio pagrindinėje mokykloje vyko tarpmokyklinis konkursas-viktorina ,,STEAM – čia ir dabar“. Viktorinoje dalyvavo Vilniaus Liepkalnio pagrindinės ir Vilniaus Joachimo Lelevelio vidurinės mokyklos 9 klasių mokiniai.
Anglų kalbos akronimas STEAM reiškia gamtos mokslus, technologijas, inžineriją, menus ir matematiką (STEAM, angl. science, technology, engineering, arts, maths). Kadangi STEAM dalykų skatinimo problema prasideda jau mokykloje, pagrindinis renginio tikslas – ugdyti mokinių gamtamokslines kompetencijas, lavinti mokinių mokslinį mąstymą, kūrybiškumą, iniciatyvumą, stiprinti motyvaciją mokytis, gebėjimą dirbti komandoje bei skatinti STEAM populiarinimo programą mūsų bei Lietuvos mokyklose. Be to, tarpmokyklinis konkursas-viktorina – tai puiki galimybė plėtoti bendravimo ir bendradarbiavimo kultūrą tarp mokyklų. Renginio metu mokiniai atsakinėjo į klausimus, diskutavo, žiūrėjo filmą ,,Virusas Ebola“. Kadangi vienas iš renginio uždavinių buvo skatinti bendradarbiavimo galimybes, abiejų mokyklų mokiniai gavo padėkos raštus už aktyvų dalyvavimą konkurse-viktorinoje.
Sveikiname dalyvius ir visus susirinkusius į renginį, linkime, kad įgytos žinios neliktų nuošalyje Jūsų kasdienybėje.

DSCN3996 DSCN3998 DSCN3999 DSCN4005 DSCN4010 DSCN4012