Karjera

Laisvos darbo vietos:

Vilniaus Liepkalnio mokykla (Liepkalnio g. 18, Vilnius) nuo 2023-09-01 d. priims į darbą matematikos ir IT mokytoją (-us).

Darbo krūvis – 0,5 etato + 0,5 etato

Darbo sutarties rūšis – neterminuota

Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas –  nuo 8,11 iki 11,39 MBA priklauso nuo turimos pedagogo kvalifikacinės kategorijos ir pedagoginio darbo stažo.

Reikalavimai:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • matematikos/informacinių technologijų mokytojo kvalifikacija;
  • puikūs bendravimo įgūdžiai su skirtingo amžiaus mokiniais;
  • rusų kalbos žinojimas.

Dėl darbo prašome kreiptis kasdien nuo 9.00 val. iki 16.00 val. tel. +370 526 26612 arba el. paštu rastine@liepkalnio.vilnius.lm.lt

Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ieško visuomenės sveikatos priežiūros specialisto dirbti Vilniaus Liepkalnio mokykloje 0, 5 etato.

Į šias pareigas pretenduojantis asmuo privalo turėti aukštąjį universitetinį biomedicinos mokslų srities visuomenės sveikatos krypties išsilavinimą ir bakalauro ar aukštesnį kvalifikacinį laipsnį ar jam prilygintą išsilavinimą arba medicinos felčerio, felčerio-laboranto, sanitarijos felčerio, higienos felčerio, higienisto (išskyrus burnos higienisto), felčerio, vaikų įstaigų medicinos sesers, medicinos sesers, akušerio, bendrosios praktikos slaugytojo ir turintis atitinkamos profesinės kvalifikacijos diplomą, dirbantis specialistu, atsakingu už sveikatos priežiūrą mokykloje, vykdančioje bendrojo ugdymo programą, ar profesinėje mokymo įstaigoje, ir papildomai baigęs ne trumpesnius kaip 160 val. visuomenės sveikatos priežiūros tobulinimo kursus, suderintus su Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

https://www.cvonline.lt/darbo-skelbimas/vilniaus-miesto-savivaldybes-visuomenes-sveikatos-biuras/visuomenes-sveikatos-prieziuros-specialistas-e-d3991774.html

Daugiau informacijos:

Asta Nenartavičienė

Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro

Mokyklinio ugdymo įstaigų visuomenės sveikatos priežiūros skyriaus vedėja

Mob.  8 652 10707

El. p. asta.nenartaviciene@vvsb.lt