Priėmimas į mokyklą

Priėmimas į mokyklą 2020-2021 mokslo metams!

Nuo 2020 m. kovo 1 d. iki 2020 m. gegužės 31 d. veiks registracijos į mokyklas el. sistema.
Labai prašome atidžiai susipažinti su mokinių priėmimo tvarka į mokyklas (žiūrėti žemiau).
Jeigu negalite užregistruoti vaiko namuose, mes suteiksime Jums galimybę atėjus į mokyklą prisijungti prie sistemos mūsų įstaigoje.

Primename, kad registracija galima susikūrus paskyrą www.vilnius.lt, arba jungiantis tiesiogiai per elektroninę bankininkystę arba kitą elektroninės atpažinties priemonę.
Prisijungimas prie sistemos ir visą informaciją apie priėmimą į mokyklas rasite www.vilnius.lt/mokykla
Čia rasite mokyklų žemėlapį, tvarką ir atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus (DUK).
Prašome susipažinti!

Kilus klausimams kreiptis:
į direktorės pavaduotoją ugdymui Ireną Priščepionokienę ( kab.208).
Kiekvieną darbo dieną nuo 12.00 iki 17.00 val. arba pas sekretorę (kab. 204) nuo 8.00 iki 15.00 val.

Laukiame Jūsų mūsų mokykloje!

Daugiau informacijos gausite paskambinę tel. 262 66 12
Mūsų adresas: Liepkalnio 18, Vilnius