Mūsų pasiekimai

2023 – 2024 m. m.

Eil. Nr. Konkurso, olimpiados pavadinimas, apdovanojimas,
laimėtojas, moksleivį paruošęs mokytojas
1.2023 m. Vilniaus m. 2-4 kl.mokinių dailus rašto konkursas „Atrask rašto paslaptį“ – 2b kl. O. Strelianyi – mok. M. Šimanska, 3a kl. E. Žukovska – mok. A. Račevska, 4b kl. – Artur Ivanou – mok .S. Kovalionok, 4a kl. – Arina Avgustinovič – mok. V. Švetkauskienė – diplomai už dalyvavimą.
2.2023 m. Vilniaus m. 1-4 kl.mokinių meninio skaitymo konkursas „Ant žodžio sparnų“ – 4a kl. – K.Belaja – mok. V. Švetkauskienė – diplomas už dalyvavimą.
3. 2023 m. Vilniaus m. 5-12 kl. mokinių raiškiojo skaitymo konkursas – 6a kl. L. Poznyakov – mok. I. Denisova.
4. 2024 m. Vilniaus m. 3-4 kl. mokinių diktantas – 3a kl. A. Ignatjeva – mok. S.Kuncaitienė, 4a kl. – A. Avgustinovič – mok. T. Griščuk – diplomai už dalyvavimą.
5.Olympis 2023-2024 ( rudens sesija) – I, II, III laipsnio diplomai
Kučinskas Deividas – anglų kalba II
Ulevič Erik – anglų kalba III
Macinkevič Amelija – anglų kalba II
Belomyzova Kotryna – anglų kalba II
Ivanou Artur – anglų kalba I
Karla Artiom – anglų kalba II
Rodionova Varvara – anglų kalba I
Zhihaltsov Pavlo – anglų kalba III
Litvinenka Amelia – anglų kalba I
Alioksa Ernest – anglų kalba I
Kniazev Ilja – anglų kalba II , matematika I, biologija III
Stratsiaichuk Andrei – anglų kalba II, IT III
Karmazo Arina – anglų kalba II
Augytė Aurelija – anglų kalba I
Deimantas Meilius – anglų kalba II, istorija III, geografija III
Feliks Stakun – anglų kalba III
Lev Poznyakov – anglų kalba I
Matvej Serdiuk – anglų kalba II
Mokytojai – O. Tkach, S. Grunenkova, I. Priščepionokienė, J. Pavlova, S. Belskis .

2022 – 2023 m. m.

Eil.nr. Konkurso, olimpiados pavadinimas, apdovanojimas,
laimėtojas, moksleivį paruošęs mokytojas
1. Ksenija Belaja – 3 a kl. mokinė Europos Parlamento nario Liudo Mažylio biuro eilėraščių ir esė konkurso „ Švenčiu Lietuvą” – II vietos laimėtoja. Liet. kl. mokytoja – V.S.Švetkauskienė
2. Arina Avgustinovič – 3a kl. mokinė 2023 m. Vilniaus m. 3-4 kl. mokinių diktanto konkurso “ Mažųjų diktantas” – III vietos laimėtoja. Pradinių kl. mokytoja – T.Griščuk
3. Tatsiana Stelmakhova – 4a kl. mokinė 2023 m. Vilniaus m. 2-4 kl. mokinių matematikos olimpiados  – I vietos laimėtoja Pradinių kl. mokytoja – V.Gedroit.
4. Erdem Kaymaz – 5b kl. mokinys Vilniaus m. dailės konkurse „ Legendinis Vilnius. 700 “ – laureatas, diplomas su pagyrimu. Dailės mokytoja – J.Padij