Metodinė taryba

  • Metodinės tarybos pirmininkė – geografijos mokytoja metodininkė Jelena Pavlova
  • Kuruojantis vadovas – dir. pav. ugdymo reiklams Irena Priščepionokienė

METODINĖS GRUPĖS:

GAMTOS, TIKSLIŲJŲ IR SOCIALINIŲ MOKSLŲ METODINĖ GRUPĖ

Grupės pirmininkė – matematikos vyr. mokytoja, informatikos mokytoja Danuta Piotrovska

Nr. Vardas, pavardė Dėstomi dalykai
1.Abdulajeva NadeždaFizikos vyr. mokytoja
2.Denisova IrinaEtikos vyr. mokytoja
3.Grunenkova SvetlanaBiologijos mokytoja, chemijos
mokytoja metodininkė
4. Yarotskaya ZhanaTikybos mokytoja
5.Kurdiukova NatalijaIstorijos vyr. mokytoja
6.Moisejenko TatjanaEtikos mokytoja
7.Možeiko Jelena Matematikos ir informatikos vyr. mokytoja
8.Pavlova Jelena Geografijos mokytoja metodininkė
9.Priščepionokienė IrenaIstorijos mokytoja metodininkė
10.Ryšard SuchockiFizikos vyr. mokytojas
11.Tomaševič AlinaTikybos vyr. mokytoja

MENINĖS KRYPTIES IR FIZINIO LAVINIMO METODINĖ GRUPĖ

Grupės pirmininkė – dailės mokytoja metodininkė Jolanta Padij

Nr. Vardas, pavardėDėstomas dalykas
1. Krasovska RenataMuzikos vyr. mokytoja
2. Seniut LarisaMuzikos vyr. mokytoja
3.Sevalnev EduardTechnologijų vyr. mokytojas
4.Šeštakauskienė RenataTechnologijų vyr. mokytoja
5.Šukštul AleksandrFizinio lavinimo vyr. mokytojas

KALBŲ METODINĖ GRUPĖ

Grupės pirmininkė – anglų kalbos mokytoja Alina Tomaševič

Nr. Vardas, pavardėDėstomas dalykas
1.Bagvilaitė-Juodagalvienė JurgitaLietuvių kalbos vyr. mokytoja
2.Belkevič JolantaLietuvių kalbos vyr. mokytoja
3.Belskis StanislavasAnglų k. vyr. mokytojas
4.Berelašvili DanutaRusų kalbos vyr. mokytoja
5.Denisova IrinaRusų kalbos vyr. mokytoja
6.Moisejenko TatjanaRusų kalbos vyr. mokytoja
7.Moro-Lauš MaženaLietuvių kalbos vyr. mokytoja
8.Priščepionokienė IrenaLenkų kalbos vyr. mokytoja
9.Račevska AnaLietuvių kalbos vyr. mokytoja
10.Sobolevska OlimpijaLenkų kalbos vyr. mokytoja
11.Švetkauskienė Vida SnaigūnėLietuvių kalbos vyr. mokytoja
12.Tkach OlesyaAnglų k. mokytoja

PRADINIŲ KLASIŲ METODINĖ GRUPĖ

Grupės pirmininkė – Helena Klimovič

Eil.Vardas, pavardėDėstomas dalykas
1. Čuprina GalinaPradinių klasių vyr. mokytoja
2.Gedroit VeraPradinių klasių mokytoja
3.Griščuk TatjanaPradinių klasių vyr. mokytoja
4.Klimovič Helena Pradinių klasių vyr. mokytoja
5.Kniazeva AlenaPradinių klasių mokytoja
6.Kovalionok SvetlanaPradinių klasių vyr. mokytoja
7.Kuncaitienė SvetlanaPradinių klasių mokytoja
8.Šimanska MarinaPradinių klasių vyr. mokytoja