Metodinė taryba

Metodinė taryba

  • Metodinės tarybos pirmininkė  – geografijos mokytoja metodininkė  Jelena Pavlova
  • Kuruojantis vadovas –  dir. pav. ugdymo reikalams Irena Priščepionokienė

METODINĖS GRUPĖS:

GAMTOS, TIKSLIŲJŲ IR SOCIALINIŲ MOKSLŲ METODINĖ GRUPĖ

Grupės pirmininkė – matematikos vyr. mokytoja, informatikos mokytoja Danuta Piotrovska

Nr. Vardas, pavardė Dėstomi dalykai
1. Abdulajeva Nadežda Fizikos  mokytoja metodininkė
2. Čuprina Galina Etikos mokytoja
3. Denisova Irina Etikos vyr. mokytoja
4. Grunenkova Svetlana Biologijos vyr. mokytoja,
chemijos mokytoja metodininkė
5. Yarotskaya Zhana Tikybos vyr. mokytoja
6. Kurdiukova Natalija Istorijos vyr. mokytoja
7. Možeiko Jelena Matematikos ir informatikos
vyr. mokytoja
8. Pavlova Jelena Geografijos mokytoja metodininkė
9. Priščepionokienė Irena Istorijos mokytoja metodininkė
10. Tomaševič Alina Tikybos vyr. mokytoja

MENINIES KRYPTIES  IR FIZINIO UGDYMO  METODINĖ GRUPĖ

Grupės pirmininkė – dailės mokytoja metodininkė Jolanta Padij

Nr. Vardas, pavardė Dėstomi dalykai
1. Krasovska Renata Muzikos mokytoja metodininkė
2. Seniut Larisa Muzikos vyr.mokytoja
3. Sevalnev Eduard Technologijų vyr. mokytojas
4. Šeštakauskienė Renata Technologijų vyr. mokytoja
5. Šukštul Aleksandr Fizinio ugdymo vyr.mokytojas

KALBŲ  METODINĖ GRUPĖ

Grupės pirmininkė – anglų kalbos mokytoja Alina Tomaševič

Nr. Vardas, pavardė Dėstomas dalykas
1. Bagvilaitė-Juodagalvienė Jurgita Lietuvių kalbos vyr.mokytoja
2. Belkevič Jolanta Lietuvių kalbos vyr. mokytoja
3. Belskis Stanislavas Anglų kalbos vyr. mokytoja
4. Berelašvili Danuta Rusų kalbos vyr. mokytoja
5. Denisova Irina Rusų kalbos vyr. mokytoja
6. Moro-Lauš Mažena Lietuvių kalbos vyr.mokytoja
7. Priščepionokienė Irena Lenkų kalbos mokytoja metodininkė
8. Račevska Ana Lietuvių kalbos vyr. mokytoja
9. Sobolevska Olimpija Lenkų kalbos vyr.mokytoja
10. Švetkauskienė Vida Snaigūnė Lietuvių kalbos vyr. mokytoja
11. Tkach Olesya Anglų kalbos mokytoja

PRADINIŲ KLASIŲ METODINĖ GRUPĖ

Grupės pirmininkė – pradinių klasių vyr. mokytoja Helena Klimovič

Nr. Vardas, pavardė Dėstomas dalykas
2. Gedroit Vera Pradinių klasių mokytoja
3. Griščuk Tatjana Pradinių klasių vyr. mokytoja
4. Klimovič Helena Pradinių klasių vyr.mokytoja
5. Kniazeva Alena Pradinių klasių vyr. mokytoja
6. Kovalionok Svetlana Pradinių klasių vyr. mokytoja
7. Kuncaitienė Svetlana Pradinių klasių vyr. mokytoja
8. Šimanska Marina Pradinių klasių vyr. mokytoja