Bendroji bibliotekos informacija

Liepkalnio mokyklos biblioteka – tai atviras švietimo ir informacijos centras, mokymo ir mokymosi vieta su modernia informacine bei technine baze. Ji visapusiškai tenkina mokyklos bendruomenės narių informacinius poreikius, savo fondais ir veikla remia ugdymo procesą, telkia mokyklos bendruomenę bei padeda ugdyti visuomenei laisvą, dorą, sąmoningą bei iniciatyvią asmenybę.

education
Mūsų mokyklos bibliotekoje Jūs galite:

• Pasiskolinti į namus ir naudotis spausdiniais vietoje. Pasiskolinti galima ne daugiau kaip 5 spausdinius ir ne ilgesniam kaip 14 dienų laikotarpiui (visada yra galimybė pratęsti terminą).
  • Pateikti užklausą ir kreiptis dėl konsultacijos, iš anksto užsakyti Jums reikalingą knygą, knygas konkrečia tema, pratęsti leidinio grąžinimo laiką. (Kreiptis el. paštu ana.beliavskaja@gmail.com).
  • Naudotis bibliotekoje esančiais kompiuteriais ir internetu.

Taip pat kviečiame naudotis elektronine „Vyturio“ biblioteka!

Mūsų mokykla nuo 2018 metų suteikia savo mokiniams ir tėvams galimybę naudotis skaitmenine „Vyturio“ biblioteka, kurioje galima pasirinkti elektronines knygas vaikams ir jaunimui iš katalogo knygų.

Šioje internetinėje bibliotekoje yra svarbiausios el. knygos mokyklai ir laisvalaikiui, suskirstytos pagal amžiaus grupes. ,,Vyturio“ bibliotekos knygas kruopščiai atrinko vaikų literatūros ekspertai ir patys vaikai.

Prisijungti galima per nuorodą https://www.vyturys.lt/kodas/vnliepkalnio ir susikurti savo paskyrą. Prisijungti gali tiek mokytojai, tiek mokiniai ar tėveliai. Svarbu teisingai nurodyti amžiaus grupę, tuomet bus rodomi reikalingi kūriniai.

NAUDOJIMOSI BIBLIOTEKA TAISYKLĖS

VILNIAUS LIEPKALNIO PAGRINDINĖS MOKYKLOS BIBLIOTEKOS NUOSTATAI

Bibliotekininkė Ana Račevska
El. p. ana.beliavskaja@gmail.com