1, 2 proc. parama

Dėl paramos

Mieli Vilniaus Liepkalnio mokyklos bendruomenės nariai,

Dėkojame Jums, kad esate su mumis bei  kasmet prisidedate prie mokyklos rėmimo,  skirdami 2%  nuo pajamų mokesčio. Mokyklai labai reikia Jūsų palaikymo ir paramos tam, kad kartu galėtume nuveikti dar daugiau darbų.

Vilniaus miesto savivaldybė skiria aplinkos lėšų, padedančių kurti tinkamas aplinkas mūsų vaikams, tačiau  jų  nepakanka,  todėl šiais metais labai tikimės, kad su Jūsų pagalba pajėgsime užtikrinti būtiniausius mokinių kūrybinius poreikius.

Kreipiamės  į Jus ir labai prašome ir šiais, 2022 m., iki  gegužės 1 dienos pervesti  į Vilniaus Liepkalnio mokyklos sąskaitą LT674010051004147492, Luminor Bank AB 1, 2 % paramą, kuri  mums yra labai reikalinga.  Mokyklos bendruomenės  nuomone, lėšas  panaudotume   svarbiems  mokyklos poreikiams patenkinti.  Norėtume skirti dalį lėšų  mokiniams  už gerą mokymąsi ir aktyvią visuomeninę veiklą  skatinti.

Pateikiame Jums mūsų  mokyklos siekius ir,  jei pritariate,  nelikite abejingi  savo vaikų ir visos mūsų mokyklos bendruomenės gerovei.

Paremti mus galite pasinaudodami įstatymo suteikta teise – dalį (iki 1, 2%) sumokėto gyventojų pajamų mokesčio pervesti į Vilniaus Liepkalnio mokyklos sąskaitą LT674010051004147492, Luminor Bank AB, įstaigos kodas 190007159.

1,2% paramą galite skirti užpildę deklaraciją Valstybinės mokesčių inspekcijos interneto svetainėje

Kaip užpildyti paramos formą internetu

1,2 % internetu galima paskirti per VMI Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS).  https://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradinis_Prisijungimo_puslapis/Prisijungimasperisorinessistemas.aspx

Prašymą galima užpildyti iki gegužės 1 d. Jums tereikia:

Naudojantis savo el. bankininkyste ar kitais galimais būdais prisijungti prie sistemos — EDS (Elektroninio deklaravimo sistema);

Elektroninio deklaravimo sistema – EDS (vmi.lt)

Pasirenkame skyrių <DEKLARAVIMAS>;

Šoniniame meniu pasirenkame <Pildyti formą>;

Prie dažniausiai pildomų formų pasirenkame <Prašymas skirti paramą>;

Kitas būdas filtro laukelyje „Formos kodas“ suvedus deklaracijos formos kodą FR0512 ir paspaudus filtruoti, žemiau pateikiamas deklaracijų sąrašas su aprašymu, kuriame pasirinkite <Pildyti formą tiesiogiai portale> (gaubliukas).

DEKLARACIJA 2

EDS tiesiogiai portale užpildyti formą FR0512 v.4:

Skyreliuose 1 / 2 / 3 / 4 surašykite savo asmeninę informaciją: 1 asmens kodą, 2 telefoną, 3V vardą, 3P pavardę, 4 adresą;

Skiltyje 5 – įrašykite metus 2021;

E1 skiltyje pasirinkite skaičių 2 — Paramos gavėjas;

E2 skiltyje įrašyti Liepkalnio mokyklos kodą 190007159

E3 skiltyje parašykite tekstą: Vilniaus Liepkalnio mokykla;

E4 skiltyje parašykite mokesčio dalies dydį (procentais): 1,20;

E5 skiltyje pasirinkite mokesčio dalies skyrimo laikotarpį: 2021/… / 2023;

Elektroninis deklravimas 1

Užpildžius formą, dešiniajame viršutiniame kampe paspauskite

<Pateikti deklaraciją> ir patvirtinkite.

elektroninis deklaravimas2

Spauskite „Pateikti“
(deklaraciją užpildyti reikėtų iki  gegužės 1 d.)

Iš anksto dėkojame.

Helena Gasperska,