Protų mūšis „Pažink savo kraštą“

,,Kiekvieno žmogaus širdyje gyvena gimtojo krašto dvasia. Ji lydi mus visą gyvenimą, vis sugrąžindama prisiliesti prie seno beržo, pasinerti į šėlstantį kaip vaikystė vandenį… Mes keičiamės, o mūsų gimtasis kraštas visada lieka toks pat: mielas, pažįstamas, artimas… Kiekvienam miela sava gimtinė, nors kas dieną tarsi ir nepastebime jos grožio, paskęstame laiko tėkmėje, bet labai svarbu pažinti garbingą savo krašto praeitį ir dabartį.“
Šiais žodžiais lapkričio 24 dieną Vilniaus Liepkalnio pagrindinėje mokykloje prasidėjo Vilniaus miesto tautinių mažumų 8-10 klasių mokinių teminis protų mūšis ,,Pažink savo kraštą“. Šio renginio tikslas – skatinti mokinius domėtis savo krašto istorija, geografija, gamta, o taip pat ugdyti mokinių pilietines/tautines vertybes. Renginyje dalyvavo mokinių komandos: ,,Konary“ iš Simono Konarskio mokyklos, ,,Kieti riešutėliai“ iš Lazdynų mokyklos, ,,Inžineriukai“ iš Joachimo Lelevelio inžinerijos mokyklos, ,,Mes iš ateities“ iš Vilniaus ,,Ateities“ mokyklos ir ,,Liepkalniečiai“ iš Vilniaus Liepkalnio pagrindinės mokyklos.
Sveikiname nugalėtojus:
I vieta – ,,Inžineriukai“ iš Joachimo Lelevelio inžinerijos mokyklos
II vieta – ,,Kieti riešutėliai“ iš Lazdynų mokyklos
III vieta – ,,Konary“ iš Simono Konarskio mokyklos
,,Mes iš ateties“ iš Vilnaus ,,Ateities“ mokyklos mokyklos ir ,,Liepkalniečiai“ iš Vilniaus Liepkalnio pagrindinės mokyklos gavo padėkos raštus.
Visoms komandoms dėkojame už dalyvavimą!

dsc02362 dsc02355

dsc02367 dsc02393 dsc02434 dsc02444 dsc02457