Gamtos, biologijos, geografijos, lietuvių kalbos ir dailės integruota edukacinė pamoka ,,Drugelių namuose“

Paskutinio rugsėjo penktadienio pusdienį 5c, 6c, 7c, 8c, 8a, 10c klasių mokiniai praleido ne sėdėdami įprastuose suoluose, o stebėdami tropinius drugelius. Jie lankėsi ,,Drugelių namuose“.
Vakai drugeliams įrengtoje patalpoje pamatė daugybę keisčiausių formų lėliukų, grožėjosi nuostabiais drugelių sparnelių raštais, galėjo pajusti jų sparnelių plazdenimą.
Edukacinėje pamokoje mokiniai sužinojo, kad ne visi drugeliai gyvena 1 dieną, kad jie mėgsta apelsinų, bananų, arbūzų sultis. Susipažino su visu drugelių gyvenimo ciklu – kaip iš drugelių padėtų kiaušinėlių išsirita maži vikšriukai, kaip laikui bėgant susisuka į kokoną, iš kurių išlenda margaspalviaidrugeliai.
Norintys turėjo galimybę patyrinėti drugelius per padidinamąjį stiklą ar naudodamiesi mikroskopu.
Išvyką mokiniai baigė būdami puikios nuotaikos, sakė, kad norėtų dažniau tokių pamokų – išvykų.