Evakuacijos pratybos

Mūsų mokykloje buvo surengtos evakuacijos pratybos, kurių tikslas – praktiškai atlikti mokinių ir personalo evakuaciją, tobulinti evakuacijos organizavimą bei veiksmų koordinavimą, mokyti mokyklos bendruomenę, kaip elgtis mokykloje kilus gaisrui ar kitoms ekstremalioms situacijoms.

Apie vyksiančias evakuacijos pratybas mokyklos bendruomenė buvo informuota iš anksto, pratyboms tinkamai pasiruošta. Mūsų mokyklos evakuaciją stebėjo vyresnioji inspektorė Asta Baniusevičienė. Suskambėjęs įspėjamasis pavojaus signalas (du ilgi skambučio skambėjimai) pranešė visiems apie gaisro pavojų, buvo pradėta evakuacija. Visi mokyklos mokiniai, mokytojai, kiti darbuotojai organizuotai išėjo iš pastato per pagrindinį ir avarinius išėjimus ir susirinko nurodytoje vietoje – mokyklos stadione. Evakuacija truko 3.03 minutes (praeitais metais 3.17 min.). Šios pratybos parodė, jog mokyklos bendruomenė yra organizuota, kilus pavojui geba tiksliai vykdyti nurodymus, veikia vieningai ir darniai.