Edukacinė – pažintinė išvyka į Anykščius

Spalio 7 dieną mūsų mokyklos 5-10 klasių mokiniai kartu su auklėtojomis J.Možeiko, B.Viduto ir S. Grunenkova vyko į Anykščius.
Išvykos metu mokiniai aplankė A. Baranausko klėtelę bei A. Vienuolio namą-muziejų, apžiūrėjo įspūdingais vitražais puoštą Šv. Mato bažnyčią – aukščiausią dvinavę bažnyčią Lietuvoje (79 m aukščio bokštai). Išvykos dalyviai apsilankė viename iš bažnyčios bokštų įrengtoje apžvalgos aikštelėje, užkopę į viršų atsidūrė tiesiai po trimis bažnyčios varpais, o aplinkui atsivėrė Šventosios upės slėnio panorama.
Iš anksto sugalvoję norą mokiniai kopė į Liudiškių piliakalnį, link J.Biliūno aprašyto „Laimės žiburio“, pasivaikščiojo po Anykščių šilelį, nuvyko prie sustingusio gamtos stebuklo – Puntuko akmens. Mokiniai aplankė dar vieną Anykščių įžymybę – siaurąjį geležinkelį, švelniai vadinamą Siauruku. Tai unikalus inžinerinio paveldo objektas, muziejus po atviru dangumi. Siauruko stotyje mokiniai aplankė muziejų, kuriame įrengta vertinga geležinkelio istorijos ekspozicija.
Išvykos pabaigoje mokiniai kartu su mokytojomis pasivaikščiojo įspūdingu lajų taku, kuris vingiuoja medžių lajų viršūnėmis apie 300 metrų, tolygiai kyla aukštyn ir pasiekia 21 metro aukštį.