Edukacinė pamoka ,,Aplink pasaulį per 90 minučių“

Gegužės 24 dieną 5-9 klasių mokiniai apsilankė ZOOPARK Vilniuje ir susipažino su gyventojais, kurių yra virš 60 rūšių. Mokiniai gyvai pamatė gyvūnus gyvenančius Pietų Amerikoje, Afrikoje, Madagaskare. Iš arti susipažino su beždžionių rūšimis: auksagalvėmis liūtbeždžionėmis, paprastosiomis marmozetėmis, nykštukinėmis marmozetėmis, taip pat kitų gyvūnų rūšimis: katininiais lemūrais, ugninėmis salamandromis, Jemeno chameleonu, žaliuoju medžių pitonu, kukurūziniu žalčiu, surikatomis, kapibarais. Mokiniai apsilankydami zoologijos sode įgijo žinių apie skirtingas net šešių žemynų kultūras ir joms įtaką darantį klimatą bei supančią aplinką, galėjo iš arti pamatyti daug įvairių gyvūnų, pabūvoti džiunglėse, dykumoje ir susipažinti su tolimų kraštų kultūra.