Atverk paguodos skrynelę 2021

2021 m. lapkričio 25 d., 30 d. ir gruodžio 16 d. mokykloje vyko Vilniaus Visuomenės sveikatos biuro inicijuotas projektas ,,Atverk paguodos skrynelę 2021”, kuris skirtas 4–tų klasių mokiniams stiprinti psichinę sveikatą, kartu paminint Pasaulinę Psichikos sveikatos dieną. Paskaitas ketvirtokams vedė mokyklos psichologė Jevgenija Kozlovska ir socialinė pedagogė Beata Viduto. Jų metu vaikai sužinojo apie psichikos sveikatą, mokėsi atpažinti ir įvardinti savo išgyvenimus, emocijas, saugoti ir rūpintis savo dvasine sveikata. Užsiėmimų metu mokiniams patiems teko lankstyti ir dekoruoti iš anksto parengtą kartoninės dėžutės maketą – savo „paguodos skrynelę“, į kurią įdėjo emociškai svarbius daiktus, kurie sunkią akimirką galėtų suteikti paguodos ir viltį, jog ateityje vėl viskas bus gerai.