Šeimos diena

„Šeima – tai šiltas ir jaukus židinys, prie kurio tvyro laimės atmosfera, tai šiluma, kirbanti kiekvieno mūsų širdyje, tai mažas pasaulis, sukurtas meilės dėka”.

2019-05-15 mokykloje vyko projektas, skirtas Šeimos dienai. Labai džiaugiamės, kad prie mūsų šventės prisijungė daug svečių. Šiemet mūsų svečiai noriai sutiko sudalyvauti linksmose sportinėse estafetėse. „Mažojoje spartakiadoje“ dalyvavo vaikučiai iš lopšelių/darželių „Vėtrungė“, „ Gėrvelė“, o taip pat Liepkalnio mokyklos priešmokyklinė grupė „Bitutės“. Į šventę atvyko Rasų seniūnijos seniūnė p. Marija Jėčiuvienė, Vilniaus m. II policijos komisariato bendruomenės pareigūnė -Diana Ponidzelskienė, kuri pravedė viktoriną vaikams „Apie saugų eismą“. Pralinksmint vaikus atvyko ir mielas šuniukas Amsis.
Dainos, šokiai, kilmingi žodžiai, sporto rungtys buvo skirti Mamai, Tėveliui, Seneliams. Šventės pabaigoje vaikučiai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais, diplomais.
Laimingi tie, kurie turi savo širdžiai brangius ir artimus žmones!