„Už Jūsų ir mūsų laisvę!“

Mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Lietuvos ir Baltarusijos diasporos vaikų piešinių konkurse „Už Jūsų ir mūsų laisvę!“

Konkursas skirtas paminėti Laisvės gynėjų dieną ir broliškos tautos baltarusių kovą už laisvę ir demokratiją.

Konkurso iniciatorė Lietuvos Respublikos Seimo narė Dalia Asanavičiūtė.

Konkurso partneriai: Lietuvos Respublikos Seimo narė Laima Liucija Andrikienė, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Globalios Lietuvos departamentas, Labdaros ir paramos fondas „Razam“.

Konkursą globoja demokratinės Baltarusijos lyderė Sviatlana Cichanouskaja.

SVEIKINAME 9a klasės mokinį Deividą Gaidamavičių, kurio piešinys yra tarp geriausiųjų darbų.

Nuoširdžiai džiaugėmės mūsų mokinių rezultatais.

Piešinių paroda vyko Lietuvos Respublikos Seimo III rūmų parodų galerijoje 2022 m. vasario 1 – vasario 14 dienomis. Vėliau paroda eksponuojama Baltarusių centro Vilniuje ir Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos patalpose.