Projektas ,,Kuriame ateities mokyklą kartu”

Vilniaus Liepkalnio mokykloje nuo 2021 m. m. vyksta projektas ,,Kuriame ateities mokyklą kartu“. 2021 metų rudenį organizavome daug veiklų darželinukams iš lopšelių-darželių ,,Vėtrungė“ ir ,,Gervelė“ bei mūsų mokyklos grupės ,,Bitutės“ priešmokyklinukams: edukaciniai užsiėmimai, atviros pamokos, sporto šventė ir kita. Vaikai turiningai praleido laiką inovatyviuose edukaciniuose užsiėmimuose mūsų mokyklos įkurtoje techninėje laboratorijoje Fab Lab, vaikai dalyvavo kūrybiškumą skatinančiose dailės pamokose ,,Metų laikai“ ir ,,Povandeninis pasaulis“, taip pat dalyvavo įdomioje chemijos pamokoje. Edukacinių užsiėmimų metu mokiniai įsitraukė į mokyklos veiklą, įgijo naujų žinių ir gebėjimų bei turiningai praleido laiką mūsų mokykloje. Tikimės sėkmingo projekto tęsinio gegužės mėnesį.