Piešiniai Vilniui

● Minint garbų Vilniaus 700- ąjį jubiliejų, mūsų mokyklos mokiniai su džiaugsmu ir pasididžiavimu piešė piešinius savo gimtajam miestui.
Mokiniai su savo kūrybiniais darbais sudalyvavo Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono integruotame istorijos ir dailės konkurse „Legendinis Vilnius. 700”. Konkurse dalyvavo 504 darbai iš 68 švietimo įstaigų. Džiaugiamės, kad konkurso laureatų sąraše mūsų mokyklos 5 b klasės mokinys Erdem Kaymaz.
Nuoširdžiai džiaugiamės ir sveikiname ERDEMĄ.
● Per istorijos ir dailės pamokas mokiniai turėjo galimybę supažinti su Vilniaus miesto legendomis: ,,Vilniaus įkūrimas“, ,,Geležinis vilkas“, ,,Gedimino kalno lobiai“, ,,Lakštutė ir rožė“, ,,Siaubūnas“, ,,Vilko pėda“.
● Markučių bendruomenė Markučių dvare Vilniaus gimtadienio proga parengė vaikų piešinių parodą ,,Vilniui 700“. Mūsų mokyklos moksleivių piešiniai taip pat eksponuojami parodoje. Penktų klasių mokiniai apsilankė šioje parodoje. Jie buvo maloniai nustebinti, kai pamatė mūsų mokyklos mokinių darbus. Į mokyklą grįžo kupini įspūdžių.
● Kviečiame pasigrožėti mokinių darbais ir akimirkomis iš ekskursijos.
Parengta pagal dailės mokytojos Jolantos Padij pateiktą informaciją.