Lietuvių kalbos savaitė

Kovo 14-18 dienomis mūsų mokykloje vyko lietuvių kalbos savaitė. Tarp įvairių renginių gausos įsiterpė ir dailyraščio konkursas. Konkurse varžėsi 8-9 klasių mokiniai. Galime pasidžiaugti, kad komisija tikrai turėjo pasukti galvas, kam skirti prizines vietas, nes dailiai rašančių mokinių buvo tikrai ne vienas ir ne du. Po ilgų svarstymų, smulkaus taisyklingų raidžių rašymo aptarimo komisija išrinko nugalėtojus (I vieta- Karolina Marcinkevič 8a, II vieta- Deividas Gaidamovičius 9a, III vieta- Arsenij Titov 9a). Sveikiname ir džiaugiamės, kad ne tik pradinių klasių mokiniai, bet vyresnieji  geba tvarkingai, dailiai rašyti. Pasidžiaukime renginio akimirkomis.

Bet čia dar ne viskas. Nuostabu, kad į kvietimą dalyvauti gražiausio dailyraščio konkurse atsiliepė ir mokytojai. Dėkojame už drąsą ir solidarumą. Staigmena buvo ir tai, kad jų darbus vertino mokyklos Mokinių taryba. Iš mokinių emocijų buvo galima suprasti, kad vertinti mokytojų darbus jiems buvo viena iš įdomiausių veiklų šiais mokslo metais.

Tikimės, kad toks konkursas suteikė gerų emocijų ne tik organizatoriams, vertintojams, bet ir dalyviams,o įamžintos renginio akimirkos tegul padeda trumpam sugrįžti į malonius prisiminimus ir įkvepia tolimesnei veiklai.