,,Kūrybos paukštė – 2020“

Vilniaus Gabijos progimnazija gruodžio 4 d. organizavo respublikinį moksleivių integruotą technologijų ir literatūros konkursą ,,Kūrybos paukštė – 2020“. Konkurso tikslas – skatinti moksleivių kūrybinius polinkius ir suteikti galimybę atskleisti literatūrines bei technologines kompetencijas.
Sėkmingai šiame konkurse dalyvavo mūsų mokyklos 8 klasės mokiniai Filip Stakun ir Mantvydas Grabštunovičius. Jie užėmė II vietą 7-8 klasių grupėje! Technologinio darbo tema – ,,Ir augalai turi laiką”. Mokinius konkursui parengė technologijų mokytoja Renata Šeštakauskienė. Už sėkmingą dalyvavimą konkurse mokiniams ir mokytojai skirti organizatorių diplomai.
Įvykęs konkursas skatino moksleivių saviraišką, domėjimąsi tautinėmis tradicijomis, puoselėjo kūrybinę vaizduotę, plėtojo Lietuvos mokyklų bendravimą ir bendradarbiavimą.