Konkurs „Kuriera Wileńskiego” z okazji 200. rocznicy urodzin Cypriana Kamila Norwida.

W ramach obchodów wyjątkowej 200. rocznicy urodzin poety dziennik i magazyn „Kurier Wileński” we współpracy z Fundacją „Pomoc Polakom na Wschodzie” ogłosił dla Czytelników konkurs z nagrodami. Należało odpowiedzieć na zestaw pytań.

W tym konkursie aktywny udział wzięli uczniowie 9c klasy: Gabriel Szuszkiewicz i Agata Klimowicz. Nasi uczniowie w konkursie dobrze się spisali. Gratulacje!

1.Gabriel Szuszkiewicz zajął III miejsce – otrzymał dyplom i nagrody;
2.Agata Klimowicz otrzymała dyplom z wyróżnieniem i nagrody.

Polonistka

Olimpia Sobolewska