Gruodžio 1-oji – Pasaulinė AIDS diena

Gruodžio 1-oji – Pasaulinė AIDS diena. Siekiant paminėti šią dieną, Vilniaus Liepkalnio mokykloje per biologijos pamokas 10 klasių mokiniai su biologijos mokytoja Svetlana Grunenkova nagrinėjo klausimus apie žmogaus imunodeficito virusą (ŽIV), jo plitimo būdus, prevenciją, gydymą, mokslo naujienas ŽIV ir AIDS srityse. Gruodžio 1 dieną 10A ir 10C klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje-protmūšyje „AIDS: geriau žinoti“. Protų mūšį vedė mokyklos psichologė Jevgenija Kozlovska ir biologijos mokytoja. Renginio metu mokiniai ne tik atsakinėjo į klausimus, susijusius su labai pavojinga, klastinga bei sparčiai plintančia liga AIDS, bet ir buvo informuoti, kodėl ir kada pradėta minėti ši diena, kokiais būdais žmonės užsikrečia imunodeficito virusu, kaip apsisaugoti nuo šios ligos.